WHIRLPOOL - WPD0649WADSBE Was- Droogcombinatie
Merk: Whirlpool | Voeg review toe
6 dagen per week
PRODUCTINFORMATIE WPD0649WADSBE WHIRLPOOL Was- Droogcombinatie
Naam (NL):
WPD 0649W ADS BE
Smart bediening:
Nee
Energie-efficiëntieklasse:
C
Uitvoering display:
LED-display
Aansluitwaarde:
1750 W
EAN:
Vragen over de WPD0649WADSBE WHIRLPOOL ? Bel: 0226-355305
SPECIFICATIES WPD0649WADSBE WHIRLPOOL Was- Droogcombinatie
Algemeen
Naam (NL):
WPD 0649W ADS BE
Fabrikant:
Whirlpool
EAN:
Bouwvorm:
Vrijstaand
Type wasmachine:
voorlader
Bediening
Smart bediening:
Nee
Uitvoering display:
LED-display
Soort bedieningselementen:
Draaiknop en tiptoetsbediening
Prestaties en verbruik
Energie-efficiëntieklasse:
C
Energie-efficiëntieklasse was-programma:
Vulhoeveelheid (drogen) bij standaard programma katoen:
6 kg
Maximaal toerental centrifugeren:
1400
Vulhoeveelheid (wassen) bij standaard programma:
10 kg
Energieverbruik per 100 wasdroogbeurten:
252 kWh
Geluidsniveau (centrifugeren) bij standaard programma:
76 db
Waterverbruik per standaard programma katoen 60°C:
58 liter
Geluidsniveau:
76 db
Centrifugeerresultaat:
B
Restvochtpercentage:
53 %
Aansluiting
Aansluitwaarde:
1750 W
Aansluitspanning:
230 V
Frequentie:
50 Hz
Aansluitstekker meegeleverd:
Ja
Design
Basiskleur:
Wit
Zekerheid
Waterbeveiligingssysteem:
Ja
Type waterbeveiligingssysteem:
Aquastop aan de toevoerslang
Deurvergrendeling:
Technisch
Positie deurscharnieren:
Links
Comfort
Toerental instelbaar:
Balanssysteem:
Zelfreinigende wasmiddellade:
Beladingsherkenning:
Trommelreiniging:
Resttijdindicatie:
Binnenverlichting:
Zelfreinigende condensor:
Automatische wasmiddeldosering:
Automatische waterstandsaanpassing aan vulling:
Centrifugeren uitschakelbaar:
Schuimherkenning:
Specificaties
Uitgestelde start:
Trommelinhoud:
65 liter
Indicator einde cyclus:
Type eindsignaal:
Akoestisch en optisch signaal
Maximale tijd voorprogrammering:
24 uur
Type motor:
Inverter
Draairichting trommel:
Één kant op
Maten en gewicht
Hoogte:
845 mm
Breedte:
600 mm
Diepte:
600 mm
Bruto gewicht:
77 kg
Netto gewicht:
76 kg
Hoogte inclusief verpakking:
885 mm
Breedte inclusief verpakking:
650 mm
Diepte inclusief verpakking:
630 mm
Programma's en functies
Stoomfunctie wasmachine:
Anti-kreukfunctie:
Antibacterieel:
Kort programma:
Halve belading:
Koud wassen:
Energiebesparingsfunctie:
Referentie programmaduur:
238 minuten
Referentie programmaduur was-droog programma:
525 minuten
Non-stop-was-droog programma:
Toebehoren
Stelpoten:
De informatie bij dit product komt van de site van Whirlpool om je te informeren.
Wij kunnen de juistheid en/of volledigheid echter niet garanderen.
ONLINE VRAAG & ANTWOORD WPD0649WADSBE WHIRLPOOL Was- Droogcombinatie
REVIEWS WPD0649WADSBE WHIRLPOOL Was- Droogcombinatie
BEZORGEN & AFHALEN WPD0649WADSBE WHIRLPOOL Was- Droogcombinatie
Bezorgen
Oude apparatuur
Aflevering
Bezorgafspraak
Betaling
Alle vermelde prijzen zijn incl. 21% btw